RK73G1HTTC3301D
MFR.Part #
RK73G1HTTC3301D
JLCPCB Part #
C2582756
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS