SG73S2ERTTD682G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD682G
JLCPCB Part #
C6295683
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS