RK73G1HTTC3303D
MFR.Part #
RK73G1HTTC3303D
JLCPCB Part #
C4249200
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS