RK73G1HTTC3003F
MFR.Part #
RK73G1HTTC3003F
JLCPCB Part #
C3937585
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS