RN73H2BTTD1383B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1383B10
JLCPCB Part #
C4225122
Description
-55℃~+155℃ 138kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS