RN73H2ETTD1820C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1820C50
JLCPCB Part #
C4000700
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS