RN732BTTD6192F25
MFR.Part #
RN732BTTD6192F25
JLCPCB Part #
C3958502
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS