SG732HTTE1R2K
MFR.Part #
SG732HTTE1R2K
JLCPCB Part #
C4078586
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS