RK73G1HTTC1303F
MFR.Part #
RK73G1HTTC1303F
JLCPCB Part #
C4310593
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS