RN73R2BTTD9532A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD9532A10
JLCPCB Part #
C3913386
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS