RK73G1HTTC1103F
MFR.Part #
RK73G1HTTC1103F
JLCPCB Part #
C4211117
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS