RK73G1HTTC1002F
MFR.Part #
RK73G1HTTC1002F
JLCPCB Part #
C2582519
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS