RN73H1ETTP3650C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3650C25
JLCPCB Part #
C2535398
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS