RK73G1ETTP8253D
MFR.Part #
RK73G1ETTP8253D
JLCPCB Part #
C2579428
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS