SG73S2ARTTD4420F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD4420F
JLCPCB Part #
C7080338
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS