RK73G1ETTP80R6D
MFR.Part #
RK73G1ETTP80R6D
JLCPCB Part #
C3994042
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS