SG732HTTE270M
MFR.Part #
SG732HTTE270M
JLCPCB Part #
C4128032
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS