RK73G1ETTP80R6F
MFR.Part #
RK73G1ETTP80R6F
JLCPCB Part #
C2578181
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS