RK73G1ETTP7872F
MFR.Part #
RK73G1ETTP7872F
JLCPCB Part #
C4171143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS