SG73P1JTTD1472D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD1472D
JLCPCB Part #
C4024700
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS