RK73G1ETTP7870F
MFR.Part #
RK73G1ETTP7870F
JLCPCB Part #
C3936458
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS