RN73H2BTTD1242F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1242F25
JLCPCB Part #
C2540634
Description
12.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS