HV732ARTTD225J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ARTTD225J
JLCPCB Part #
C6274759
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS