RN73R2ETTD22R0D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD22R0D100
JLCPCB Part #
C3982791
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS