RK73G1ETTP7152F
MFR.Part #
RK73G1ETTP7152F
JLCPCB Part #
C2579849
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS