RN73H1ETTP5172D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP5172D50
JLCPCB Part #
C2514786
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 51.7kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS