RK73G2ARTTD8063C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD8063C
JLCPCB Part #
C7049398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS