RN73H1JTTD2231D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2231D50
JLCPCB Part #
C4068916
Package
0603
Description
100mW 2.23kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS