RK73G1ETTP6491C
MFR.Part #
RK73G1ETTP6491C
JLCPCB Part #
C2580973
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS