RN73H1JTTD3402A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3402A25
JLCPCB Part #
C4234411
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS