RK73G1ETTP6193F
MFR.Part #
RK73G1ETTP6193F
JLCPCB Part #
C4222425
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS