SG73S2ATTD1R10F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1R10F
JLCPCB Part #
C4292978
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS