RG1005N-6650-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-6650-W-T5
JLCPCB Part #
C4039673
Description
-55℃~+155℃ 63mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS