RK73G1ETTP5760C
MFR.Part #
RK73G1ETTP5760C
JLCPCB Part #
C4061824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS