RK73G1ETTP5600C
MFR.Part #
RK73G1ETTP5600C
JLCPCB Part #
C2581502
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS