SG73S2E1RTTD271J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD271J
JLCPCB Part #
C6222283
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS