RK73G1ETTP5493F
MFR.Part #
RK73G1ETTP5493F
JLCPCB Part #
C2579114
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS