RK73G1ETTP5490F
MFR.Part #
RK73G1ETTP5490F
JLCPCB Part #
C2577823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS