RK73G1ETTP5232F
MFR.Part #
RK73G1ETTP5232F
JLCPCB Part #
C2577702
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS