RK73G1ETTP49R9F
MFR.Part #
RK73G1ETTP49R9F
JLCPCB Part #
C880121
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS