RK73H1JTTD2670F
MFR.Part #
RK73H1JTTD2670F
JLCPCB Part #
C6182594
Description
-55℃~+155℃ 125mW 267Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS