RK73B1HTTC685J
MFR.Part #
RK73B1HTTC685J
JLCPCB Part #
C307107
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS