RK73G1ETTP4993D
MFR.Part #
RK73G1ETTP4993D
JLCPCB Part #
C2579798
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS