RK73G1ETTP4873F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4873F
JLCPCB Part #
C2579123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS