RN73R2BTTD4811C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4811C50
JLCPCB Part #
C4236110
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.81kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS