RK73G1ETTP47R5D
MFR.Part #
RK73G1ETTP47R5D
JLCPCB Part #
C2580843
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS