RN73R1ETTP4991C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP4991C10
JLCPCB Part #
C2550257
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS