RK73H2BRTTD3241F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3241F
JLCPCB Part #
C7050494
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS