RK73G1ETTP4533C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4533C
JLCPCB Part #
C2580436
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS