RK73G1ETTP4532C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4532C
JLCPCB Part #
C2581007
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS